×

WAŻNY KOMUNIKAT!

PWiK Sp. z o.o. w Rudzie Śląskiej od 1 lipca wznawia bezpośrednią obsługę Klientów oraz przyjmowanie wpłat gotówkowych w kasie przedsiębiorstwa.

W związku z powyższym informujemy, że Biuro Obsługi Klienta i kasa będą czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 13:00.

W celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa powodującego chorobę COViD-19, w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, a także naszych pracowników, prosimy o przestrzeganie poniższych zasad:

  • obsługujemy tylko klientów w maseczkach (poprawnie założonych) oraz w rękawiczkach jednorazowych,
  • przy wejściu do budynku wymagamy dokonania dezynfekcji rąk (pojemnik z płynem dezynfekującym umieszczony jest przy wejściu),
  • wewnątrz budynku BOK może znajdować się tylko 1 osoba.

Ze względu na istniejące nadal zagrożenie epidemiczne, zachęcamy Państwa, do załatwiania spraw w następujący sposób:

  • drogą pocztową na adres: PWIK Sp. z o.o. w Rudzie Śląskiej, ul. Pokoju 13, 41-709 Ruda Śląska
  • drogą elektroniczną: bok@pwik.com.plawarie@pwik.com.pl
  • pod numerami telefonów: Biuro Obsługi Klienta 32 / 34 24 300, bezpłatny numer awaryjny 994.

Ponadto ponownie informujemy, iż nadal wstrzymujemy się z działaniami w terenie mającymi na celu m.in.: wymianę wodomierzy, odczytów wodomierzy lub innymi pracami eksploatacyjnymi, które nie są niezbędne dla utrzymania prawidłowego funkcjonowania infrastruktury. Pragniemy również poinformować, że powyższe zmiany nie wpłyną negatywnie na zapewnienie ciągłości dostaw wody, a także odbioru ścieków.

Finał Konkursu plastycznego „Mój wodny świat”.

14 listopada 2018

We wtorek, 13 listopada w Domu Kultury Bielszowice mieliśmy przyjemność podsumować konkurs plastyczny „Mój wodny świat”, zorganizowany przez nasze Przedsiębiorstwo w ramach obchodów Światowego Dnia Mycia Rąk. Podobnie jak w ubiegłym roku, zaprosiliśmy do współpracy Dom Kultury Bielszowice oraz PSSE w Rudzie Śląskiej. 
Do konkursu przystąpiło 15 przedszkoli, z których nagrodziliśmy aż 20 młodych twórców. Podczas finałowej gali, oprócz wręczenia nagród można było podziwiać wspaniałe występy artystyczne dzieci z MP nr 28 oraz MP 30.
Wszystkim przedszkolakom, którzy wzięli udział w konkursie, Rodzicom, Opiekunom oraz Nauczycielom serdecznie gratulujemy! Dzieci po raz kolejny pokazały, że sprawy ekologii oraz ochrona dobra wspólnego, jakim jest woda, nie są im obce.