Informacja na dzień 28.10.2020 r.

W związku z usuwaniem awarii na sieci wodociągowej od godz.10.30 nastąpi przerwa w dostawie wody przy ul. Szyb Walenty. Czas wyłączenia odcinka sieci wodociągowej może ulec zmianie w zależności od zmieniających się warunków i utrudnień przy realizacji robót. Za powstałe niedogodności przepraszamy.

Informacja na dzień 28.10.2020 r.

W związku z usuwaniem awarii na sieci wodociągowej od godz. 9 ⁰⁰ nastąpi przerwa w dostawie wody przy ulicach: Zielona, Kingi, Pawłowska. Czas wyłączenia odcinka sieci wodociągowej może ulec zmianie w zależności od zmieniających się warunków i utrudnień przy realizacji robót. Za powstałe niedogodności przepraszamy.

Informacja na dzień 27.10.2020 r.

W związku z usuwaniem awarii na sieci wodociągowej do godz.16.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców przy ul. Kingi. Czas wyłączenia odcinka sieci wodociągowej może ulec zmianie w zależności od zmieniających się warunków i utrudnień przy realizacji robót. Za powstałe niedogodności przepraszamy.

Informacja na dzień 26.10.2020 r.

W związku z prowadzonymi pracami na sieci wodociągowej w dniu 27.10.2020 r. od godz. 9 ⁰⁰ do godz. 12 ⁰⁰ nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców przy ul. Szyb Walenty. Czas wyłączenia poszczególnych odcinków sieci wodociągowej może ulec zmianie w zależności od zmieniających się warunków i utrudnień przy realizacji robót. Za powstałe niedogodności przepraszamy.

Informacja na dzień 23.10.2020 r.

W związku z usuwaniem awarii na sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców przy ul. Hallera. Czas wyłączenia odcinka sieci wodociągowej może ulec zmianie w zależności od zmieniających się warunków i utrudnień przy realizacji robót. Za powstałe niedogodności przepraszamy.


Komunikaty

Aktualności