Aktualności i komunikaty

Informacja z dnia 12.11.2019 r.

W związku z prowadzonymi pracami remontowymi na sieci wodociągowej od godz. 11:00 do godz. 14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców przy ulicach: Wawrzyńca Szczudlaka, Ligockiej, Kazimierza Pułaskiego. Czas wyłączenia poszczególnych odcinków sieci wodociągowej może ulec zmianie w zależności od zmieniających się warunków i utrudnień przy realizacji robót. Za powstałe niedogodności przepraszamy.

Informacja z dnia 07.11.2019 r.

W związku z usuwaniem awarii na sieci wodociągowej od godz. 13:00 do godz. 17:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców przy ulicy Radosnej ( od ulicy Ryszarda Magdziorza ) . Czas wyłączenia poszczególnych odcinków sieci wodociągowej może ulec zmianie w zależności od zmieniających się warunków i utrudnień przy realizacji robót. Za powstałe niedogodności przepraszamy.

Informacja na dzień 31.10.2019 r.

W związku z prowadzonymi pracami remontowymi na sieci wodociągowej od godz. 09:00 do godz. 13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców przy ulicach: Ks.Ludwika Tunkla , Świętochłowickiej. Czas wyłączenia poszczególnych odcinków sieci wodociągowej może ulec zmianie w zależności od zmieniających się warunków i utrudnień przy realizacji robót. Za powstałe niedogodności przepraszamy.

Informacja z dnia 30.10.2019 r.

W związku z usuwaniem awarii na sieci wodociągowej od godz. 09:30 do godz. 13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców przy ulicach: Obrońców Westerplatte , Lecha . Czas wyłączenia poszczególnych odcinków sieci wodociągowej może ulec zmianie w zależności od zmieniających się warunków i utrudnień przy realizacji robót. Za powstałe niedogodności przepraszamy.


Komunikaty

Aktualności