Dni Otwarte

Dni Otwarte 2017

Okazją do zobaczenia, jak pracują rudzkie oczyszczalnie ścieków oraz laboratorium, a także do poznania wszystkich procesów tam zachodzących „od kuchni”, były kolejne Dni Otwarte Przed­siębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Rudzie Śląskiej. Przez trzy dni uczniowie rudzkich szkół, a także pozostali mieszkańcy mogli na własne oczy przekonać się, w jaki sposób działa PWiK, by w naszych kranach płynęła czysta woda.

Zaproszenie na Dni Otwarte 2017

Zapraszamy mieszkańców Rudy Śląskiej i okolic na Dni Otwarte PWIK, podczas których będzie można zwiedzić nasze obiekty oraz dowiedzieć się na czym polega proces oczyszczania ścieków. Zainteresowanym udostępnione zostanie także nowoczesne laboratorium, które na bieżąco monitoruje jakość wody i ścieków na terenie naszego miasta.

Dni Otwarte 2016

Woda to podstawowy element życia. Potrzebują jej wszyscy i to nie tylko do picia. Warto zatem dowiedzieć się, jakie etapy musi przejść, by mogła znaleźć się w naszych kranach.

Zaproszenie na Dni Otwarte 2016

Zapraszamy mieszkańców Rudy Śląskiej i okolic na Dni Otwarte PWIK, podczas których będzie można zwiedzić nasze obiekty oraz dowiedzieć się na czym polega proces oczyszczania ścieków.