Oferta pracy

19 czerwca 2024

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Rudzie Śląskiej poszukuje osoby na stanowisko − Mistrz w obszarze sieci wod-kan z uprawnieniami do kierowania robotami budowlanymi.

Dlaczego warto wyrazić zgodę na przetwarzanie przez PWIK danych kontaktowych?

11 czerwca 2024

Twoje dane − adres do korespondencji, adres e-mail, numer telefonu − wykorzystamy do powiadomienia Cię o ważnych awariach, brakach wody oraz innych istotnych zdarzeniach. Przypomnimy także o terminie płatności faktury oraz że Twój podlicznik na cele podlewania ogrodu, w podanym dniu utraci swoją cechę legalizacji .

INDUSTRIADA w Rudzie Śląskiej

29 maja 2024

W najbliższą sobotę (1 czerwca) obędzie się INDUSTRIADA – święto Szlaku Zabytków Techniki. Wydarzenie odbędzie się na Ficinusie oraz na zabytkowym dworcu w Chebziu. PWIK tradycyjnie wesprze tę inicjatywę zapewniając uczestnikom napoje na bazie rudzkiej kranówki. Stoisko Spółki dostępne będzie na zabytkowej kolonii robotniczej przy ul. Kubiny w dzielnicy Wirek. Zapraszamy!

Prawidłowe odprowadzenie deszczówki z posesji

24 maja 2024

Szanowni Klienci! Przypominamy, że zgodnie z przepisami ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków, zabrania się wprowadzania wód opadowych i roztopowych oraz wód drenażowych do kanalizacji sanitarnej. Prawo budowlane nakłada obowiązek odwodnienia posiadanego terenu na zarządcę lub właściciela nieruchomości, który we własnym zakresie i na własny koszt, powinien zadbać o jego prawidłowe odwodnienie.

Ogłoszenie o przetargu

13 maja 2024

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Rudzie Śląskiej informuje, że posiada do sprzedaży dwa samochody - Fiat Doblo i Fiat Panda.