Przypominamy o zmianie cen za wodę i ścieki

1 września 2021

Szanowni Klienci! Zgodnie z zatwierdzoną przez Państwowe Gospodarstwo Wodne WODY POLSKIE trzyletnią taryfą za wodę i ścieki, z dniem 5 października 2021 r. zmieniają się ceny dostarczania wody i odprowadzania ścieków na terenie miasta Ruda Śląska oraz na terenie części miasta Świętochłowice.

WAŻNY KOMUNIKAT!

29 kwietnia 2021

PWiK Sp. z o.o. w Rudzie Śląskiej od 4 maja br. wznawia bezpośrednią obsługę Klientów oraz przyjmowanie wpłat gotówkowych w kasie przedsiębiorstwa. Biuro Obsługi Klienta i kasa czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 00 do 13 00.

WAŻNY KOMUNIKAT!

26 marca 2021

PWiK Sp. z o.o. w Rudzie Śląskiej informuje, iż do dnia 3 maja 2021 r. zawiesza bezpośrednią obsługę Klientów. W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa powodującego chorobę COViD-19, ze względu na charakter i specyfikę naszego przedsiębiorstwa, a przede wszystkim w trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo naszych pracowników gwarantujące zapewnienie ciągłości dostaw wody i odbioru ścieków, podjęliśmy decyzję o całkowitym ograniczeniu wizyt w naszej Spółce.

WAŻNY KOMUNIKAT

17 lutego 2021

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Rudzie Śląskiej od 1 marca wznawia bezpośrednią obsługę Klientów oraz przyjmowanie wpłat gotówkowych w kasie przedsiębiorstwa.