×

WAŻNY KOMUNIKAT!

PWiK Sp. z o.o. w Rudzie Śląskiej od 1 lipca wznawia bezpośrednią obsługę Klientów oraz przyjmowanie wpłat gotówkowych w kasie przedsiębiorstwa.

W związku z powyższym informujemy, że Biuro Obsługi Klienta i kasa będą czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 13:00.

W celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa powodującego chorobę COViD-19, w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, a także naszych pracowników, prosimy o przestrzeganie poniższych zasad:

  • obsługujemy tylko klientów w maseczkach (poprawnie założonych) oraz w rękawiczkach jednorazowych,
  • przy wejściu do budynku wymagamy dokonania dezynfekcji rąk (pojemnik z płynem dezynfekującym umieszczony jest przy wejściu),
  • wewnątrz budynku BOK może znajdować się tylko 1 osoba.

Ze względu na istniejące nadal zagrożenie epidemiczne, zachęcamy Państwa, do załatwiania spraw w następujący sposób:

  • drogą pocztową na adres: PWIK Sp. z o.o. w Rudzie Śląskiej, ul. Pokoju 13, 41-709 Ruda Śląska
  • drogą elektroniczną: bok@pwik.com.plawarie@pwik.com.pl
  • pod numerami telefonów: Biuro Obsługi Klienta 32 / 34 24 300, bezpłatny numer awaryjny 994.

Ponadto ponownie informujemy, iż nadal wstrzymujemy się z działaniami w terenie mającymi na celu m.in.: wymianę wodomierzy, odczytów wodomierzy lub innymi pracami eksploatacyjnymi, które nie są niezbędne dla utrzymania prawidłowego funkcjonowania infrastruktury. Pragniemy również poinformować, że powyższe zmiany nie wpłyną negatywnie na zapewnienie ciągłości dostaw wody, a także odbioru ścieków.

Zawieszenie konkursu plastycznego

W związku z sytuacją epidemiologiczną spowodowaną rosnącą liczbą przypadków koronawirusa SARS-CoV-2 w Polsce oraz odwołaniem zajęć szkolnych, podjęta została decyzja o zawieszeniu konkursu plastycznego pt. „Dbam o wodę wspieram przyrodę”. O dalszym toku sprawy będziemy Państwa informować na bieżąco.

Światowy dzień mycia rąk

15 października przypada ustanowiony z inicjatywy ONZ - Światowy Dzień Mycia Rąk. Ta prozaiczna czynność jest najprostszym i najbardziej skutecznym sposobem zapobiegania wielu groźnym chorobom.

Światowy dzień wody

22 marca obchodzimy Światowy Dzień Wody, ustanowiony 22 grudnia 1992 r. rezolucją Zgromadzenia Ogólnego Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Finał konkursu "Woda i przyroda"

22 marca w Domu Kultury Bielszowice odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego „Woda i przyroda”, zorganizowanego w ramach obchodów Światowego Dnia Wody.

Finał Konkursu „Wodne opowieści”

Podczas uroczystej gali w DK Bielszowice nagrodziliśmy młodych artystów, którzy wzięli udział w konkursie plastycznym „Wodne opowieści”. Trzecia edycja tego konkursu tradycyjnie powiązana była z Światowym Dniem Mycia Rąk.