×

W okresie od 16 marca aż do odwołania Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Rudzie Śląskiej zawiesza bezpośrednią obsługę Klientów.

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa powodującego chorobę COViD-19, ze względu na charakter i specyfikę naszego przedsiębiorstwa, a przede wszystkim w trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo naszych pracowników gwarantujące zapewnienie ciągłości dostaw wody i odbioru ścieków, podjęliśmy decyzje o całkowitym ograniczeniu wizyt w naszej Spółce w okresie od 16 marca aż do odwołania

Prosimy, o załatwianie spraw drogą elektroniczną (bok@pwik.com.pl, awarie@pwik.com.pl), telefoniczną (Biuro Obsługi Klienta: 32 34 24 300 lub bezpłatny numer awaryjny 994) albo pocztą tradycyjną. Dotyczy to także płatności, które mogą Państwo dokonać przelewem internetowym, zamiast wizyty w kasie Spółki.

Ponadto ponownie informujemy, że wstrzymujemy się z działaniami w terenie mającymi na celu m.in. wymianę wodomierzy, odczytów wodomierzy lub innymi pracami eksploatacyjnymi, które nie są niezbędne dla utrzymania prawidłowego funkcjonowania infrastruktury. Pragniemy również poinformować, że powyższe działania nie wpłyną negatywnie na zapewnienie ciągłości dostaw wody, a także odbioru ścieków.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość oraz zgłaszanie wyłącznie pilnych spraw.

Dni Otwarte PWIK 2018

27 września 2018

Zapraszamy mieszkańców Rudy Śląskiej na Dni Otwarte PWIK, podczas których będzie można zwiedzić nasze obiekty oraz dowiedzieć się, na czym polega proces oczyszczania ścieków. Dodatkowo na oczyszczalniach przeprowadzimy prezentację urządzeń i sprzętu.
Dni Otwarte odbędą się 11- 13 października od w godz. 9.00 do 13.00 na terenie: oczyszczalni „Halemba-Centrum”, „Orzegów” i „Barbara”.
Zapraszamy do zapisów pod numerem tel.: 32/34 24 253 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. 

Dni Otwarte 2018.jpg