×

WAŻNY KOMUNIKAT!

PWiK Sp. z o.o. w Rudzie Śląskiej od 1 lipca wznawia bezpośrednią obsługę Klientów oraz przyjmowanie wpłat gotówkowych w kasie przedsiębiorstwa.

W związku z powyższym informujemy, że Biuro Obsługi Klienta i kasa będą czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 13:00.

W celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa powodującego chorobę COViD-19, w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, a także naszych pracowników, prosimy o przestrzeganie poniższych zasad:

  • obsługujemy tylko klientów w maseczkach (poprawnie założonych) oraz w rękawiczkach jednorazowych,
  • przy wejściu do budynku wymagamy dokonania dezynfekcji rąk (pojemnik z płynem dezynfekującym umieszczony jest przy wejściu),
  • wewnątrz budynku BOK może znajdować się tylko 1 osoba.

Ze względu na istniejące nadal zagrożenie epidemiczne, zachęcamy Państwa, do załatwiania spraw w następujący sposób:

  • drogą pocztową na adres: PWIK Sp. z o.o. w Rudzie Śląskiej, ul. Pokoju 13, 41-709 Ruda Śląska
  • drogą elektroniczną: bok@pwik.com.plawarie@pwik.com.pl
  • pod numerami telefonów: Biuro Obsługi Klienta 32 / 34 24 300, bezpłatny numer awaryjny 994.

Ponadto ponownie informujemy, iż nadal wstrzymujemy się z działaniami w terenie mającymi na celu m.in.: wymianę wodomierzy, odczytów wodomierzy lub innymi pracami eksploatacyjnymi, które nie są niezbędne dla utrzymania prawidłowego funkcjonowania infrastruktury. Pragniemy również poinformować, że powyższe zmiany nie wpłyną negatywnie na zapewnienie ciągłości dostaw wody, a także odbioru ścieków.

Informacja na dzień 22.08.2019 r.

22 sierpnia 2019

W związku z planowanymi pracami remontowymi na sieci wodociągowej w dniach 23 - 24.08 oraz w dniach 24 - 25.08 od godz. 21.00 do godz. 06.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody oraz słabsze ciśnienie dla odbiorców przy ulicach: Jana Sobieskiego, Nad Bytomką, Piastowska, Na Łąkach, Potokowa, Jana Dobrego, Gierałtowskiego, Maya, Ogrodowa, Czempiela, Dunajewskiego,  Zwycięstwa, Kędzierzyńska, Przy Kolei, Szczęść Boże, Bujoczka, Janasa, Skłodowskiej-Curii, Żeleńskiego, Miarki, Mielęckiego, Smołki, Chopina, Sieronia, Macieja, Wolności od nr 21-19 oraz 2-18, Bankowa, Powstańców, Norwida 12-26, Miłosza, Marii Konopnickiej, Balestremów, Sprusa.
Czas wyłączenia odcinka sieci wodociągowej może ulec zmianie  w zależności od zmieniających się warunków i  utrudnień przy realizacji robót. Za powstałe niedogodności przepraszamy.