27 stycznia 2022

Od dnia 31 stycznia 2022 r. aż do odwołania Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Rudzie Śląskiej zawiesza bezpośrednią obsługę Klientów.

W związku ze znacznym wzrostem zachorowań na  COViD-19, ze względu na charakter i specyfikę naszego przedsiębiorstwa, a przede wszystkim w trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz naszych pracowników gwarantujące zapewnienie ciągłości dostaw wody i odbioru ścieków, podjęliśmy decyzję o całkowitym ograniczeniu wizyt w naszej Spółce, od dnia 31 stycznia aż do odwołania.

Prosimy o załatwianie spraw drogą elektroniczną (bok@pwik.com.pl, awarie@pwik.com.pl), telefoniczną (Biuro Obsługi Klienta: 32 34 24 300, bezpłatny numer awaryjny 994) lub pocztą tradycyjną. Dotyczy to także płatności, które mogą Państwo dokonać przelewem internetowym lub za pośrednictwem banku lub Poczty Polskiej, rezygnując z wizyty w kasie Spółki.

Ponadto ponownie informujemy, że wstrzymujemy się z działaniami w terenie mającymi na celu m.in. wymianę wodomierzy, odczytów wodomierzy lub innymi pracami eksploatacyjnymi, które nie są niezbędne dla utrzymania prawidłowego funkcjonowania infrastruktury. Pragniemy również poinformować, że powyższe działania nie wpłyną negatywnie na zapewnienie ciągłości dostaw wody, a także odbioru ścieków.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość oraz zgłaszanie wyłącznie pilnych spraw.