4 listopada 2020

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Rudzie Śląskiej informuje, iż od dnia 9 listopada br. do odwołania zawiesza bezpośrednią obsługę Klientów.
W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa powodującego chorobę COViD-19, ze względu na charakter i specyfikę naszego przedsiębiorstwa, a przede wszystkim w trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo naszych pracowników gwarantujące zapewnienie ciągłości dostaw wody i odbioru ścieków, podjęliśmy decyzję o całkowitym ograniczeniu wizyt w naszej Spółce od dnia 9 listopada br. aż do odwołania.
Prosimy o załatwianie spraw:

  • drogą pocztową na adres: PWIK Sp. z o.o. w Rudzie Śląskiej, ul. Pokoju 13, 41-709 Ruda Śląska
  • drogą elektroniczną: bok@pwik.com.pl, awarie@pwik.com.pl
  • pod numerami telefonów: Biuro Obsługi Klienta 32/34 24 300, bezpłatny numer awaryjny 994.

Dotyczy to także płatności, które mogą Państwo dokonać przelewem internetowym, ewentualnie w bankach lub na poczcie, zamiast wizyty w kasie Spółki.
Ponadto ponownie informujemy, że wstrzymujemy się z działaniami w terenie mającymi na celu m.in. wymianę wodomierzy, odczytów wodomierzy lub innymi pracami eksploatacyjnymi, które nie są niezbędne dla utrzymania prawidłowego funkcjonowania infrastruktury. Pragniemy również poinformować, że powyższe działania nie wpłyną negatywnie na zapewnienie ciągłości dostaw wody, a także odbioru ścieków.
Bardzo prosimy o wyrozumiałość oraz zgłaszanie wyłącznie pilnych spraw.